Mateřská škola Šluknov, příspěvková organizace412 386 260

Třída - VČELIČKY

VčeličkyVčeličkyVčeličkyVčeličkyVčeličky

Třída Včeliček je k nalezení na pracovišti MŠ Šluknov – ve Svojsíkově ulici č. p. 355, a to v těsné blízkosti sídla MŠ.

Do třídy lze vstoupit vchodovými dveřmi ze zahrady, kdy procházíte nejprve malou chodbou kolem schodiště do šatny. Z chodby se vstupuje přímo v přízemí do třídy včeliček.

Včeličky mají k dispozici prosvětlenou, prostornou třídu, která je dále propojena s hernou. K těmto prostorám přiléhají další místnosti, jako jsou sociální zázemí, kuchyňka - výdejna. Herna se v průběhu dne mění na místo pro odpočinek a relaxaci dětí.

 

 

 

 

Charakteristika

Heterogenní třída s dětmi ve věku od tří do šesti let

Kapacita

24 dětí

Učitelky

Světlana Mikulášková, Bc. Jitka Nevrlá

Školní vzdělávací program

Český rok – tradice a současnost

Třídní vzdělávací program

Český rok – tradice a současnost

Kontakt

412 386 347

 

 

 

Tagy
Tagy:

Milí rodiče,

adventní čas jsme my Všeličky prožily poslechem spousty krásných pohádek. Ozdobili jsme si společně stromeček, vyráběli jsme různé ozdobičky a zdobili jsme přáníčka pro vás, dědečky a babičky. Zpívali jsme také vánoční koledy a připravovali třídu na příchod Ježíška, aby se mu u nás líbilo a mohl nám donést nové hračky.

Přejeme všem krásné Vánoce, hlavně zdraví, spokojenost a šťastný Nový rok, vaše Včeličky

 

Milí rodiče,

uplynul další měsíc a my si ve školce zvykáme víc a víc. Dobře už známe své kamarády Včeličky a přátelíme se také se Sluníčky. Při hrách na zahradě se vídáme i s dětmi z ostatních oddělení naší školky. Navštívili jsme výstavu hub, sbírali jsme kaštany, dlabali jsme společně dýni na Halloween a pak jsme si s kamarády zasoutěžily. Byli jsme také zapálit svíčku na hřbitově na Dušičky. Umíme také nová říkadla a písničky.

Vaše Včeličky

Vítáme všechny Včeličky

Milí rodiče, všechny vás moc zdravíme.

Už si ve školce zvykáme a libí se nám tu. Zpíváme, malujeme, hrajeme si, užíváme si na školní zahradě a chodíme na procházky.

Ve školce nás navštívilo divadélko Matýsek s pohádkou O šnečkovi Bedřichovi, který se nejdřív nechtěl kamarádit s ostatními zvířátky na pasece, ale nakonec byl moc rád, že má přátele. Pohádka se nám moc líbila.

Vaše Včeličky

Archiv:

Třídy v naší školce