Mateřská škola Šluknov, příspěvková organizace412 386 260

Třída - SLUNÍČKA

SluníčkaSluníčkaSluníčkaSluníčkaSluníčka

Třídu Sluníček najdete v prvním patře historické budovy ve Svojsíkově ulici č. p. 355 ve Šluknově.

Děti a paní učitelky zde disponují větší třídou s přilehlým sociálním zázemím.

Učebnu využívají jako pracovnu, ale také jako tělocvičnu a hudebnu. Po obědě se tento prostor krátce mění na místo k odpočinku dětí.

Sluníčka mají mj. možnost navštěvovat i tělocvičnu v 1. patře vedlejší budovy ve Svojsíkově ulici č. p. 352, která je též vybavena klavírem, interaktivní tabulí, žíněnkami, švédskou bednou, kužely apod..

Šatna Sluníček se nachází v 1. patře, ale boty si děti přezouvají již v přízemí.

Stejně jako všechny děti tříd ve Svojsíkově ulici i Sluníčka využívají rozlehlou školní zahradu a často vyrážejí na krátké výšlapy do okolí.

 

 

 

Charakteristika

Heterogenní třída s dětmi ve věku od tří do šesti let

Kapacita

24 dětí

Učitelky

Bc. Hana Princová, Bc. Lenka Králová

Školní vzdělávací program

Český rok – tradice a současnost

Třídní vzdělávací program

Český rok – tradice a současnost

Kontakt

412 386 347

 

 

 

Tagy
Tagy:

Prosinec u Sluníček

Milí rodiče, posíláme vám prosincové pozdravy z naší vánočně naladěné třídy. Je nám tu moc dobře, jsme šťastní a spokojení, stále se máme na co těšit. Přišli se na nás podívat Mikuláš s čertíkem a dokonce k nám zavítal i Ježíšek a nechal nám pod stromečkem dárečky. Však se není čemu divit. Jsme ta nejhodnější sluníčka pod sluncem a navíc jsme pro Ježíška připravili malé vánoční pohlazení, které posíláme i vám. Spolu s fotkami jej najdete na "rajčeti". A teď už se těšíme na "domácího" Ježíška. Krásné a pohodové vánoční svátky vám všem přejí všichni sluníčkoví miláčci s Hankou, Lenkou a Andrejkou. Těšíme se na vás v novém roce...

https://mssvojsikova.rajce.idnes.cz/SLUNICKA_-BESIDKA_A_JEZISEK_Vanoce_21/

Listopad u Sluníček

Listopad u Sluníček

Milí rodiče, posíláme vám moc krásných pozdravů, jsme moc spokojení, užili jsme si dýňování i posvícení a s nimi i spoustu legrace. Velkou pusinku posílají vaši miláčci...

Říjen u Sluníček

Říjen u Sluníček

Milí rodiče, srdečně vás zdravíme a posíláme pár okamžiků z našich společných chvilek. Opět jsme si to ve školce moc užili, tak ať vidíte, jak se tu máme dobře ... pusinku posílají vaše milovaná sluníčka.

Archiv:

Třídy v naší školce