Mateřská škola Šluknov, příspěvková organizace412 386 260

Třída - SLUNÍČKA

SluníčkaSluníčkaSluníčkaSluníčkaSluníčka

Třídu Sluníček najdete v prvním patře historické budovy ve Svojsíkově ulici č. p. 355 ve Šluknově.

Děti a paní učitelky zde disponují větší třídou s přilehlým sociálním zázemím.

Učebnu využívají jako pracovnu, ale také jako tělocvičnu a hudebnu. Po obědě se tento prostor krátce mění na místo k odpočinku dětí.

Sluníčka mají mj. možnost navštěvovat i tělocvičnu v 1. patře vedlejší budovy ve Svojsíkově ulici č. p. 352, která je též vybavena klavírem, interaktivní tabulí, žíněnkami, švédskou bednou, kužely apod..

Šatna Sluníček se nachází v 1. patře, ale boty si děti přezouvají již v přízemí.

Stejně jako všechny děti tříd ve Svojsíkově ulici i Sluníčka využívají rozlehlou školní zahradu a často vyrážejí na krátké výšlapy do okolí.

 

 

 

Charakteristika

Heterogenní třída s dětmi ve věku od tří do šesti let

Kapacita

24 dětí

Učitelky

Bc. Hana Princová, Bc. Lenka Králová

Školní vzdělávací program

Český rok – tradice a současnost

Třídní vzdělávací program

Český rok – tradice a současnost

Kontakt

412 386 347

 

 

 

Tagy
Tagy:
Červen u Sluníček

Červen u Sluníček

Ahoj všichni naši milí blízcí, tak vás všechny naposledy v tomto školním roce zdravíme ze Sluníčkova. Společně jsme oslavili Den dětí, vypravili jsme se za dobrodružstvím ke šluknovskému vodstvu, vyrazili jsme do ZOO, ale nejvíc jsme si užili výlet. Spolu se včeličkami jsme se vlakem vydali na Valdek, kde jsme se ani na chvilku nezastavili. Mimo jiné jsme si prohlédli místní farmu, opekli jsme si buřtíky - nezbyl ani jeden a největší úspěch měla vzduchová trampolína. Vůbec jsme si nelámali hlavu s mokrými a špinavými ponožkami, počasí bylo přímo luxusní a domů se nám ani moc nechtělo. Nakonec jsme se rozloučili i s budoucími školáčky a teď už se těšíme na další zážitky i na nové kamarády. Všem vám přejeme krásné léto, spoustu slunce, vody a radosti a v září se zase sejdeme pod jabloní. Zdraví vás a pusinky posílají vaše milovaná sluníčka...

Květen u Sluníček

Květen u Sluníček

Milí rodiče a kamarádi, zdravíme vás z naší třídy, kde jsme si zase užili spoustu akčních i legračních chvil. Popřáli jsme maminkám k jejich svátku, poznávali jsme život v trávě a nahlédli jsme do společenství včel ...

Archiv:

Třídy v naší školce