Mateřská škola Šluknov, příspěvková organizace412 386 260

VÝSLEDKY DOTAZNÍKOVÉHO ŠETŘENÍ MEZI RODIČI

Milí rodiče!

Děkujeme Vám za účast v našem dotazníkovém šetření. Jak jsme slíbili, předáváme Vám nyní výsledky tohoto šetření - viz příloha v PDF formátu.

 

Dotazník a výsledky šetření byly vygenerovány na: www.survio.cz

 

 

V přiloženém dokumentu najdete vyhodnocení všech odpovědí - jednotlivě otázku po otázce - pro snadné čtení najdete v grafech. 

Děkujeme Vám, zvláště za slova pochvalná, za vyjádření Vaší spokojenosti a díků. Jsme rádi, že se Vašim dětem ve školce líbí, i že někteří hodnotíte školku jako nejlepší v okolí. Více viz modrý tisk Vašich volných odpovědí.

K negativním vyjádřením a otázkám najdete odpovědi zde:

  • POŽADAVEK NA PROVOZ MŠ od 5:45 nebo od 5:30 - Vzhledem k faktu, že škola pracuje s maximálním počtem hodin do úvazků učitelek, dále vzhledem k zajištění bezpečnosti dětí v MŠ je třeba v nejexponovanějších časech toto zajistit překrýváním směn učitelek a také vzhledem k tomu, že čas do 6. hodiny ranní je noční směnou - neuvažujeme do budoucna o prodloužení provozu v ranních hodinách.
  • ŘEŠENÍ ŠATEN NA ŽIŽKOVĚ ULICI - Děkujeme za připomínku. Udržet čistotu v tak velkém prostoru, jako je vstupní hala a chodbičky na MŠ v Žižkově ulici, je úkol nelehký, ba komplikovaný. Ale dovolte mi smeknout před prací paní uklízeček, neboť i tak odvádějí svou práci parádně. Sbíráme zkušenosti, a je pravdou, že se maličko odlehčilo při zavedení změny - tj. přezouvání Koťátek u vchodu. Nebráníme se však Vašim nápadům a radám, jak tento problém řešit lépe! Máte-li v rukávu lepší řešení, sem s ním! :-) Předem děkujeme!

 

Soubory ke stažení

clanky12250/dotaznik_pro_rodice_-_vysledky_dotaznikoveho_setreni_11-2023_az_1-2024.pdf738 kBDOTAZNÍKOVÉ ŠETŘENÍ PRO RODIČEVloženo: 08. 01. 2024, 11:48h