Mateřská škola Šluknov, příspěvková organizace412 386 260

Distanční vzdělávání v mateřské škole - souhrnné informace

Vážení rodiče!

V příloze tohto článku najdete informace k podmínkám plnění povinnosti předškoláka formou distančního vzdělávání v naší mateřské škole.

Najdete zde informace o tom, pro koho je distanční vzdělávání (DV) povinné. Kdy se DV zahajuje a kdy ukončuje, kdy a jak získáte materiál k DV Vašeho dítěte, jakým způsobem práci odevzdáváte ke kontrole, ke zhodnocení, k založení, atd.

V dokumentu najdete informaci, kdy a kde najdete nahrávky návodných videí a ukázek, nasdílené odkazy a materiály. Práci jsme na základě předchozí zkušenosti upravili, protože Vás tímto neomezujeme na předem určený čas. Je na Vás a Vašem dítěti, kdy si odkazy otevřete, úkoly zpracujete. Jen je vždy nutné plnit úkoly v týdenním cyklu.

S p. učitelkami jste jistě ve spojení, komunikujete obvykle telefonicky nebo přes e-mail. 

Prosíme o pečlivé prostudování a v případě, že Vám bude cokoliv nejasné, napište nám: reditelka@skolka-sluknov.cz

Děkujeme za každou Vaši zpětnou vazbu a zprávu o tom, jak se Vám, resp. Vašim dětem daří úkoly plnit. Vítáme i kritiku, když nám dáte vědět o tom, když něco nefunguje, jak by mělo. Problém je pro nás výzvou jej vyřešit. Stále se učíme a snažíme se zlepšovat.

BLIŽŠÍ INFORMACE NAJDETE V PŘÍLOZE PDF - ŠKOLNÍ ŘÁD - STRANA 30-34 (Distanční vzdělávání).

Držíme palce, ať se práce daří, nechť jsou Vaše dny plné zábavy a brzy snad na shledanou zase v naší mateřince!

(JK)

 

Soubory ke stažení

clanky11723/x_2021-09_skolni_rad_ms,_priloha_1_-_podavavani_leku,_priloha_2_-_dv.pdf571 kBINFORMACE K DISTANČNÍMU VZDĚLÁVÁNÍ - STR.30-34Vloženo: 31. 08. 2021, 16:05h